Strona główna » Taśmy w/g typu i przeznaczenia » Taśmy poliestrowe WG » Taśma WG-40 szer. 13mm x dł. 1100m wytrzymałość 380kg poliestrowa pet - standard - textile strap WG40 3WG13ST1100A2 - WG 40 HS131100W7 hotmet
Taśma WG-40 szer. 13mm x dł. 1100m wytrzymałość 380kg poliestrowa pet - standard - textile strap WG40 3WG13ST1100A2 - WG 40 HS131100W7 hotmetTaśma WG-40 szer. 13mm x dł. 1100m wytrzymałość 380kg poliestrowa pet - standard - textile strap WG40 3WG13ST1100A2 - WG 40 HS131100W7 hotmetTaśma WG-40 szer. 13mm x dł. 1100m wytrzymałość 380kg poliestrowa pet - standard - textile strap WG40 3WG13ST1100A2 - WG 40 HS131100W7 hotmet
Taśma WG-40 szer. 13mm x dł. 1100m wytrzymałość 380kg poliestrowa pet - standard - textile strap WG40 3WG13ST1100A2 - WG 40 HS131100W7 hotmet
318 osób kupiło 988 produktów
Dostępność: Dostępny
Czas wysyłki: do 24 godzin
Numer katalogowy: 1
Kod producenta: 3WG13ST1100A2
Stan produktu: Nowy
Gwarancja: świadectwo jakości GERMANISCHER LLOYD
Cena produktu zmienia się w zależności od zakupionej ilości produktów - zobacz szczegóły.
Przed zakupem produktu wybierz wymagane opcje.
Ilość:
szt.
Dodaj do koszyka
dodaj do schowka
  • Opis produktu
  • Akcesoria (5)
  • Produkty powiązane (6)
  • Recenzje produktu (0)
  • Historia zakupów (318)
Taśma Poliestrowa Wzdłużna WG-40 (wytrzymałość 380 kg)
Dane techniczne
Parametr Wartość
Szerokość taśmy 13 mm
Długość taśmy 1100 m
Wytrzymałość liniowa na zrywanie 380 kg
Średnica wewnętrzna tulei 76 mm
Zastosowanie
Zniżki zależne od ilości produktów w koszyku:
Ilość szt. Zniżka
od 17 szt. do 24 szt. 1%
od 25 szt. do 32 szt. 2%
od 33 szt. do 40 szt. 3%
od 41 szt. do 48 szt. 4%
od 49 szt. do 1000 szt. 5%
Kompatybilne produkty znajdziesz w sekcji: Produkty powiązane
Dane kontaktowe producenta:
Napinacz do taśm poliestrowych H-22 - do taśm o szer. do 20mm
szt. Do koszyka
Odwijacz GS-76 do taśm poliestrowych stojak (fi-76)
szt. Do koszyka
ODWIJACZ GM-76 do taśm poliestrowych wózek (fi-76)
Narożniki ochronne PP 20 mm 1000 szt