Strona główna » Taśmy w/g typu i przeznaczenia » Taśmy kompozytowe CC (CS) » Taśma kompozytowa CS-105 (CC-105) szer. 32mm x dł. 300m wytrzymałość 1150 kg poliestrowa pet - strong heavy duty - 3CS32STR300A2 CH32300W2 composite
Taśma kompozytowa CS-105 (CC-105) szer. 32mm x dł. 300m wytrzymałość 1150 kg poliestrowa pet - strong heavy duty - 3CS32STR300A2 CH32300W2 compositeTaśma kompozytowa CS-105 (CC-105) szer. 32mm x dł. 300m wytrzymałość 1150 kg poliestrowa pet - strong heavy duty - 3CS32STR300A2 CH32300W2 compositeTaśma kompozytowa CS-105 (CC-105) szer. 32mm x dł. 300m wytrzymałość 1150 kg poliestrowa pet - strong heavy duty - 3CS32STR300A2 CH32300W2 compositeTaśma kompozytowa CS-105 (CC-105) szer. 32mm x dł. 300m wytrzymałość 1150 kg poliestrowa pet - strong heavy duty - 3CS32STR300A2 CH32300W2 compositeTaśma kompozytowa CS-105 (CC-105) szer. 32mm x dł. 300m wytrzymałość 1150 kg poliestrowa pet - strong heavy duty - 3CS32STR300A2 CH32300W2 composite
Taśma kompozytowa CS-105 (CC-105) szer. 32mm x dł. 300m wytrzymałość 1150 kg poliestrowa pet - strong heavy duty - 3CS32STR300A2 CH32300W2 composite
72 osoby kupiły 394 produkty
Dostępność: Dostępny
Czas wysyłki: do 24 godzin
Numer katalogowy: 36
Kod producenta: 3CS32STR300A2
Stan produktu: Nowy
Gwarancja: świadectwo jakości GERMANISCHER LLOYD
Cena produktu zmienia się w zależności od zakupionej ilości produktów - zobacz szczegóły.
Przed zakupem produktu wybierz wymagane opcje.
Ilość:
szt.
Dodaj do koszyka
dodaj do schowka
  • Opis produktu
  • Akcesoria (5)
  • Produkty powiązane (6)
  • Recenzje produktu (0)
  • Historia zakupów (72)
Taśma Poliestrowa Kompozytowa CS-105K (wytrzymałość 1150 kg)
Dane techniczne
Parametr Wartość
Szerokość taśmy 32 mm
Długość taśmy 300 m
Wytrzymałość liniowa na zrywanie 1150 kg
Średnica wewnętrzna tulei 200 mm
Zastosowanie
Zniżki zależne od ilości produktów w koszyku:
Ilość szt. Zniżka
od 7 szt. do 10 szt. 1%
od 11 szt. do 14 szt. 2%
od 15 szt. do 18 szt. 3%
od 19 szt. do 22 szt. 4%
od 23 szt. do 1000 szt. 5%
Kompatybilne produkty znajdziesz w sekcji: Produkty powiązane
Dane kontaktowe producenta:
Odwijacz GM-200P Premium do taśm kompozytowych i PP (fi-200)
szt. Do koszyka
Napinacz do taśm poliestrowych S-50 (H-50) (CT-50) - do taśm o szer. do 50mm
szt. Do koszyka
Napinacz do taśm poliestrowych S-32 (H-32) (CT-32) - do taśm o szer. do 32 mm
Narożniki ochronne PP 20 mm 1000 szt
Spinacz zaciskowy CB-10F fosforanowany 35mm x 250szt - PHOSPHATE COATED BUCKLES - 4FB32250700T P32700250